e-learning kurz Marketingové využití ICT a nových technologií

On-line systém pro tvorbu, správu a užívání elektronických kurzů / e-Learning.

Skutečná síla e-learningu není v poskytování informací kdykoliv, odkudkoliv a komukoliv, ale jeho možnostech poskytovat správné informace, správným lidem ve správném čase a na správném místě.
B. W. Ruttenbur

Přihlášení

Nová registrace Zapomenuté heslo?

Marketingové využití ICT a nových technologií

Informace o kurzu

Sociální sítě mají obrovský potenciál potenciál. Facebook už není jen doménou pro “náctileté”. Firmy je začaly využívat pro marketing, najdete zde lidi se stejnými cíli a zájmy. Můžete je zapojovat je do svých projektů, komunikovat s nimi a organizovat se. Píše se, že internet a facebook pomohly Baracku Obamovi k vítězství v prezidentských volbách v USA. Mohou být užitečné i pro vás, když je budete umět využívat.Sociální sítě pomohly americkému prezidentu Obamovi ke zvolení, mohou velmi pomoci i vám. Přemýšlíte o tom, jak se prosadit na internetu? Cílem kurzu je naučit se používat sociální sítě pro další rozvoj vašeho podnikání.

autoři:Radek Hron,
zaměření:marketing
typ kurzu:soukromýcena:190,- Kč

tagy / klíčová slova

direct, e-mail, e-mail marketing, facebook, ict, internet, komunikace, komunikační mix, marketing, marketingový mix, mix, ppc, reklama, sea, segmentace, sem, seo, social, trh, web, www

Máte-li zájem o účast v kurzech, je třeba se nejprve přihlásit. Pokud ještě nemáte přihlašovací údaje, využijte bezplatnou registraci.

MAKOM | Businesslink Network x4u.cz | EDGERING | 2010-2011