e-learning kurz Ekonomicko-finanční řízení projektů ve stavebnictví

On-line systém pro tvorbu, správu a užívání elektronických kurzů / e-Learning.

Skutečná síla e-learningu není v poskytování informací kdykoliv, odkudkoliv a komukoliv, ale jeho možnostech poskytovat správné informace, správným lidem ve správném čase a na správném místě.
B. W. Ruttenbur

Přihlášení

Nová registrace Zapomenuté heslo?

Ekonomicko-finanční řízení projektů ve stavebnictví

Informace o kurzu

Modul ekonomicko – finanční řízení stavebních projektů je aplikací relevantních ekonomických aspektů do praktického řízení stavebního projektu, respektive do řízení a organizace celé stavební firmy. Modul je přehledně členěn do 4 kapitol. První kapitola nabízí přehled organizačních struktur firem, které jsou nejčastěji využívány ve stavebnictví a klade důraz na jejich provázanost na vnitrofiremní controlling, kalkulační systém a manažerské účetnictví. Druhá kapitola se zabývá časovým plánováním staveb a ukazuje prostřednictvím konkrétních příkladů nejen používané metody časového plánování, ale i nastiňuje legislativní oporu přejímky stavebního díla. Další kapitola se zabývá finančním plánováním s důrazem na plánování cash – flow a posouzení ekonomické efektivnosti stavebních projektů. Poslední kapitola je přehledným shrnutím minima ekonomických znalostí a související legislativy, které je nezbytným základem k úspěšnému řízení stavebních projektů.

autor:
zaměření:stavebnictví
typ kurzu:soukromýcena:600,- Kč

tagy / klíčová slova

business, ekonomie, finance, firma, investice, plán, projekty, stavebnictví

Máte-li zájem o účast v kurzech, je třeba se nejprve přihlásit. Pokud ještě nemáte přihlašovací údaje, využijte bezplatnou registraci.

MAKOM | Businesslink Network x4u.cz | EDGERING | 2010-2011