e-learning kurz Dietologie

On-line systém pro tvorbu, správu a užívání elektronických kurzů / e-Learning.

Skutečná síla e-learningu není v poskytování informací kdykoliv, odkudkoliv a komukoliv, ale jeho možnostech poskytovat správné informace, správným lidem ve správném čase a na správném místě.
B. W. Ruttenbur

Přihlášení

Nová registrace Zapomenuté heslo?

Dietologie

Informace o kurzu

Při dietě musíme respektovat vztah mezi výživou a vznikem nemoci. Tyto skutečnosti pak využíváme ve stanovení výživových doporučení a jednotlivých diet, které jsou součásti léčby konkrétních onemocněních případně působí preventivně. Kurz se zaměřuje především na to jak správně sestavit jídelníček dle výživových doporučení. Kurz vychází ze zásady, že v dietologii se snažíme o snížení škodlivých vlivů způsobujících či zhoršujících onemocnění, o dostatečný příjem energie a nutrietů ve stavech porušené funkce trávicího traktu a katabolismu a dalších poruchách metabolismu a využití léčebného působení dietou. NAUČTE SE SAMI, JAK SE SPRÁVNĚ STRAVOVAT. Kurz je součástí programu Poradce pro výživu, ale můžete ho studovat i samostatně.

autoři:Mgr. Andrea Křížová,
zaměření:výživa
typ kurzu:komerčnícena:700,- Kč

tagy / klíčová slova

cukrovka, dieta, dietologie, health, hubnutí, hypertenze, jídleníček, kalorie, nadváha, nutrition, obezita, poradce pro výživu, strava, výživa, zdraví, základy výživy

Máte-li zájem o účast v kurzech, je třeba se nejprve přihlásit. Pokud ještě nemáte přihlašovací údaje, využijte bezplatnou registraci.

MAKOM | Businesslink Network x4u.cz | EDGERING | 2010-2011